Lajme

Aksident në Milot-Laç, një i vdekur, një i plagosur

Një aksident është regjistruar në aksin e vjetër Milot-Laç. Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur.

 Aksidenti ka ndodhur rreth orës 10:45 minuta në fshatin Malbardhë.

Nga aksidenti një  person ka humbur jetën në vend, ndërsa një grua ka mbetur e plagosur. Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes pas njoftimit.

Më Shumë