Lajme

Aksident në Lushnjë, plagoset rëndë drejtuesi i mjetit

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në aksin Lushnjë-Rrogozhinë, pranë Konjatit, ku ka mbetur i plagosur në gjendje të rëndë drejtuesi i mjetit.

Shkëlqim Xhija, 31 vjeç nga Cërriku, është transportuar menjëherë drejt Spitalit Rajonal të Lushnjës dhe është në gjendje të rëndë për jetën.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe paraprakisht raporton se mund të ketë ardhur si pasojë e përgjumjes së drejtuesit të mjetit.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë