Njerez

7 vjet pa Sokol Olldashin, Patozi e kujton me këngë dhe kitarë

7 vjet më parë u nda nga jeta një nga politikanët e njohur në vend. Sokol Olldashi, deputet i Partisë Demokratike, ish ministër dhe ish gazetar, humbi jetën në një aksident automobilistik.

Një nga miqtë e tij, Astrit Patozi, e kujton me një këngë dhe duke kënduar në kitarë “Si ditën e parë…".


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë