Lajme

Video, si Kaçifas qëllonte mbi policinë

Kjo është një video e filmuar nga një person brenda lokalit të fshatit Bularat në Gjirokastër, në momentin që 35 vjeçari Kostandin Kaçifas qëllonte me kallashnikov policinë dhe terrorizonte banorë këtë të dielë.


Copyright © Gazeta “Si”


Lajme të lidhura

Më Shumë