Media Galeri

Vula i mbetet Berishës, festa nga Gjykata në selinë blu (foto, video)

Pas vendimit të Gjykatës së Apelit që i la vulën e PD-së Sali Berishës, në seli ka nisur festa.

Fillimisht ishin deputetët e PD-së që dolën nga Gjykata me gishtat lart e më pas filloi festa me simpatizantët që festojnë dhe brohorasin emrin e Sali Berishës.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë