Jete & Stil

Vishuni si Gigi Hadid

Ajo konsiderohet si mbretëresha e pasarelave në botë. Bëhet fjalë pikërisht për bukuroshen Gigi Hadid.

Gigi ka realizuar një set fotografish ditën e mërkurë, në rrugët e New York.

Ajo ishte e veshur me një fustan me pika dhe çizme, ndërsa më pas u shfaq me një kostum, fund dhe jelek.

Bukuroshja dukej fantastike me këtë stil “Western”, ndërsa në disa foto u shoqëruar edhe nga një model.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë