Moti

Sot, vranësira dhe shi

Dita e sotme do të dominohet nga mot me vranësira dhe reshje shiu me stuhi të përqendruara në zonën e Ultësirës Perëndimore. Temperaturat do të jenë me rritje në mëngjes dhe rënie në mesditë: Zona malore 6/17 gradë celsius, zona e ulët 8/20 gradë celsius, zona pranë bregdetit 12/20 gradë celsius. Ditën e hënë, moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare. Temperaturat do të jenë me rritje të lehta në mesditë!


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë