Moti

Sot dielli del me vonesë

Dita e sotme ka nisur me mot të kthjellët dhe mjegull përgjatë luginave të lumenjve. Orët e ardhshme do të jenë me diell dhe vranësira mesatare.

Temperaturat:

Zona malore 5/18 gradë celsius.

Zona e ulët 6/22 gradë celsius.

Zona pranë bregdetit 19/21 gradë celsius.

Ditën e Martë moti do të mbetet me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura në Jug-Lindje . Temperaturat do të jenë me rritje.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë