Media Galeri

Shezlongët bosh në plazhet e jugut

Nga Gazeta 'SI' - Në mesin e sezonit veror, shezlongët në bregdetin shqiptarë janë bosh.

Në pamjet e Gazetasi.al, brigjet e plazheve në Ksamil, Sarandë dhe Qerret duken të pashkelura dhe çadrat pa njerëz.

Operatorët turistikë thanë për Gazetasi.al se numri i turistëve nuk është në rënie, por ata nuk zgjedhin më pushimet tradicionale.  Përfundimi i kampionatit europian pritet të sjellë më shumë të huaj në Shqipëri.


Copyright © Gazeta “Si”


Lajme të lidhura

Më Shumë