Ngjarje

Sa vaksina ka porositur çdo vend i Ballkanit?

7 shtetet e Ballkanit, të lëna pas dore nga Bashkimi Europian presin vaksinat anti Covid nga Pfizer dhe Covax. Radio Europa e Lirë i përmbledh në këtë tabelë porositë e secilit vend të rajonit.


Copyright © Gazeta “Si”


Lajme të lidhura

Më Shumë