Jete & Stil

Portuglia, vendi me plazhe mahnitëse

Portugalia është një nga destinacionet fantastike për ata që duan te kalojnë disa ditë në plazh.

Në gjithë vijën bregdetare nuk mungojnë plazhet magjike të Portugalisë.

Brigje ranore, shkëmbore, dhe pamje spektakolare bëjnë që ky vend të jetë mjaft i kërkuar nga turistët vendas dhe të huaj në sezonin e verës.

Lëreni rutinën mënjanë dhe arratisuni në këto plazhe fantastike, të cilat duhet t’i vizitoni të paktën njëherë në jetë!


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë