Media Galeri

Përmbytjet në Turqi ndajnë rrugën në dysh

Dy provinca në Turqinë juglindore u goditën nga reshje të mëdha shiu dhe përmbytje, duke lënë rrugët të shkatërruara dhe njerëzit të bllokuar në ujërat e përmbytjeve.

CNN ka publikuar një video ku duket momenti kur asfalti ndahet në dysh dhe më pas mbulohet nga uji.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë