Arredim

Për një kuzhinë me shumë stil, ja si ta transformoni këtë ambient në pak minuta

Me ardhjen e ditëve të ngrohta të verës, të gjithë ndjejmë dëshirën  për të transformuar ambientin e shtëpisë .

Por kur e mendojmë zhurmën, pluhurin dhe shpenzimet e majme për të bërë ndryshime në shtëpi, dëshira zbehet.

Si rezultat, synimet tona rrallë bëhen realitet! Prandaj më poshtë po ju sjellim disa ide shumë kreative që vërtetojnë se mund ta transformoni secilin ambient të shtëpisë, në këtë rast kuzhinën tuaj, për pak minuta.

Këto ide kërkojnë shumë pak kohë, shkathtësi dhe disa materiale.

 Më e mira është se ju nuk do të shpenzoni shumë para dhe kuzhina juaj do të marrë pamje të re për shumë pak kohë.

Sot, ne ju ofrojmë disa këshilla se si të rindërtoni kuzhinën tuaj në kohë për sezonin e verës!

Shtoni ngjyra në dërrasën për prerje

Krijoni një vend per barishte

Personalizoni mbajtëset e gotave dhe filxhanëve

Shndërroni vazot e luleve në mbajtëse të paisjeve për kuzhinë

Përdorni mozaik nga xhami për të dekoruar tabakanë tuaj

Vendosni vazot e luleve në vende jo të zakonshme

Jepjuni jetë filxhanëve të mërzitshëm

Bëni peshqirët tuaj unik

Gjeni përdorime të reja për dërrasat e drurit

Transformoni format për pjekje në vazo lulesh


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë