Media Galeri

Një aksesor jo normal…

Kylie Jenner ishte pjesë e Javës së Modës në Paris, në shfaqjen e Schiaparelli-t dhe nuk ishte pjesëmarrja e saj ajo që çuditi njerëzit.

Jenner kishte vendosur një fustan të zi klasik por kishte vendosur një aksesor ekstra, një kokë të madhe luani.

Koka e luanit ishte e qepur në pjesën e përparme të fustanit dhe ishte mjaftueshëm e madhe sa të tërhiqte vëmendjen e të gjithëve.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë