Media Galeri

Nata e parë e ‘Sunny Hill Festival’ në Prishtinë

Mbrëmjen e 4 gushtit u mbajt nata e parë e festivalit “Sunny Hill” në Parkun e Gërmisë në Prishtinë.  Mijëra adhurues të muzikës u mblodhën për të shijuar performancën e Dua Lipës dhe artistëve të ndryshëm.

Dua Lipa ishte ajo që elektrizoi skenën më së shumti në “Sunny Hill Festival”.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë