Jete & Stil

Minnie 90 vjeç, por ështe miushja më në modë gjatë këtij sezoni veror

Festoni ditëlindjen e Minnie dhe partneritetin e saj me Mickey Mouse me këta tre aksesorë të domosdoshëm për sezonin e verës 2018. Personazhet më të dashura të Disney të të gjitha kohërave do t’i gjeni këtë vit në bizhuteri, atlete dhe çanta. Për herë të parë është Minnie dhe jo Mickey ajo që marrë të gjithë vemendjen e botës së modës. Në 90 vjetorin e saj, shumë marka ndërkombëtare kanë vendosur që të sjellin një seri të limituar kushtuar miushes më të famshme.

Minnie në dorë në një byzylyk argjendi të Pandora Disney

Vini në punë imagjinatën tuaj duke zgjedhur bizhuteri të Pandora Disney. Merrni byzylykun e realizuar me argjend dhe ar 14 karat, me element të vegjël që përfaqësojnë personazhet më të dashur të Disney: Mickey, Minnie, Hirushja, Ariel, Tringëllima, Winnie Pooh dhe shumë të tjerë.

Minnie në këmbë, tek atletet Onitsuka Tiger

Me rastin e festimeve për 90-vjetorin e çiftit më të famshëm Mickey & Minnie Mouse, Onitsuka Tiger u frymëzua nga bota e Disney dhe krijoi një koleksion ekskluziv për këtë vit, që ju sigurojmë do të mbahet mend gjatë.

Minnie në çanta

Personazhi më i famshëm i Disney, Minnie vjen edhe në çanta. Melissa Be i sjell ato në katër variante të zeza, të kuqe, të arta dhe të bardha.

Çfarë po prisni që të zgjidhni edhe ju aksesorin tuaj të preferuar dhe të ktheheni në një Minnie këtë verë?

Interested in ordering cheapest medications over the internet


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë