Media Galeri

Milano ‘vishet’ zikaltër, tifozët festojnë titullin në ‘Duomo’

Inter ka marrë yllin e dytë në fanellë, pas fitores kundër rivalëve të përjetshëm, Milan.

Për këtë arsye rreth 15 mijë tifozë zbarkuan në “Duomo” duke vijuar festimet pavarësisht se temperaturat ishin 6 gradë dhe binte shi.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë