Jete & Stil

Ky ishull është një parajsë e vërtetë!

Kjo parajsë ekzotike ndodhet në Azi dhe konsiderohet si ishulli më i mirë në botë.

Bëhet fjalë për ishullin Palaëan në Filipine, që e ka fituar këtë epitet nga revista Travel+Leisure.

Në këtë ishull janë realizuar edhe disa filma të Hollivudit, si “Beach”, “Bourne Legacy” dhe “The World is Not Enough”.

Shihni fotot më poshtë për të kuptuar parajsën e vërtetë që ofron ky vend.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë