Jete & Stil

Kur parakalojnë dy diva si Bellucci e Noemi

Nuk kishte se si mos të ngelnin gojë hapur të ftuarit e sfilatës  së Dolce Gabana, kur mbi pistë parakaluan dy divat e njohura Monica Bellucci dhe Naomi Campbell.

Aktorja dhe ish modelja italiane Belluci sfiloi për herë të fundit për shtëpinë e modës Dolce Gabana, në vitin 1992, ndërsa u rikthye sërish pas 25 vitesh për të sfiluar për koleksionin e veshjeve për meshkuj, që u përshkruajt si një nderim ndaj diversitetit.

Ndërsa Campbell është supermodelja e fundit të viteve ’90.

Edhe Noemi sfiloi për të njëjtin koleksion veshjes.

Dy yjet e njohura ë fushat përkatëse, shkëlqyen teksa u shfaqen në pasarelë.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë