Media Galeri

Koreografi spektakolare në tribuna, nuk mungon Rama

Gazeta Si – Tifozët në tribunat e ‘Air Albanias’ kanë dhuruar spektakël me koreografinë dhe banderolat që kishin përgatitur.

Ra në sy flamuri i madh kuqezi, që u shpalos fillimisht, një banderolë e ‘Tifozëve Kuqezi’ për 20-vjetorin, apo dhe disa mesazhe speciale fansash, si në rastin e Asanit dhe Brojës.

Nuk mungonte në tribunën VIP as këtë herë kryeministri Edi Rama.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë