Media Galeri

Koleksioni i ri i Dua Lipas në bashkëpunim me Versace

Artistja tre herë fituese e çmimeve Grammy, Dua Lipa, ka bashkë-dizenjuar një koleksion të ri për Versace, të titulluar “La Vacanza”.

Lipa dhe Donatella Versace, drejtoreshë kreative e labelit që nga viti 1997, filluan të punojnë së bashku në vitin 2018 pasi Dua Lipa veshi një kombinim të guximshëm triko dhe xhaketë xhins për performancën e saj të parë në Brit Award. Pjesa tjetër, tha dyshja gjatë një konference për shtyp të martën përpara shfaqjes, ishte histori.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë