Jete & Stil

Johnny Depp mezi njihet

Aktori 54 vjeçar Johnny Depp është veçuar gjithmonë si një nga yjet e Hollywoodit më në formë të mirë fizike, gjithashtu edhe për stilin e tij unik.

 Por si duket kohët e fundit ylli i Karaibeve ka vendosur të bëjë një ndryshim të vogël  në paraqitjen e tij, për të cilën duket se aktori nuk ka marrë shumë komplimente nga fansat.

Aktori  u shfaq në skenën e një koncerti në Amerikë për të performuar këngën e  tij bashkëpunuese me rok grupin “Hollywood Vampires, por ajo që tërhoqi vëmendjen e fansave përtej performancës së tij si këngëtar, ishte stili i flokëve.

 Ishim mësuar ta shihnim gjithmonë më flokë të gjatë dhe të çrregullta, tashmë aktori ka ndryshuar disi.

 Fansat fotografuan aktorin dhe publikuan fotot të cilat shumë shpejt u bënë virale në rrjet.

Natyrisht, kishte shumë komente dhe shumë njerëz theksuan se me vështirë e kanë njohur atë dhe se nuk po iu pëlqen paraqitja e tij e re. “Çfarë keni bërë, Johnny?” “Sa më shpejt kthejeni atë imazh. Kjo nuk ju tregon të ëmbël”, ishin vetëm disa nga mesazhet që i janë dërguar aktorit të njohur.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë