Jete & Stil

John Travolta&familja rrëmbejnë vëmendjen në Kanë

Festivali i 71-të i Filmit në Kanë ka mbledhur yjet e famshëm nga bota e Hollyëoodit dhe jo vetëm që prej datës 8 maj.

Mbrëmjen e djeshme ata që kanë rrëmbyer vëmendje të veçantë mes shumë yjesh që u shfaqen në tapetin e kuq , ishte John Travolta së bashku me gruan dhe fëmijët e tyre.

Aktori i njohur dhe gruaja e tij, Kelly Preston, shndërruan premierën e filmit të tyre të ri Gotti në një çështje familjare.

Çifti joshës qëndronte së bashku me vajzën e tyre Ella Bleu dhe djalin Benjamin, duke shënuar shfaqjen e tyre të parë si familje në Festivalin e Filmit në Kanë.

Festivali i Filmit në Kanë është një Festival filmi që mbahet çdo vit në qytetin CannesFrancë.

Këtë vit festivali ka startuar më 8 maj, dhe do të mbyllet me 19 maj.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë