Jete & Stil

Jeni kuriozë për të parë se si dukeshin yjet e famshëm shumë vite më parë?

Padyshim që të gjithë e kemi ndonjë fotografi të shkrepur shumë vite më parë në  albumet e vjetra familjare, të cilat nuk duam që të na i shohë askush., Nëse jeni personazh publik, kjo bëhet edhe më e sikletshme.

 Por duket se ka edhe nga ata yje që nuk e kanë aspak problem t zbulojnë për fansat se si dukeshin ata shumë vite më parë, kur ende nuk kishin nisur karrierën e tyre të sukesshme.

Më poshtë po ju sjellim fotografi të disa yjeve shumë vite më parë , për ë cilat jemi të sigurt se nuk do t’i besoni syve dhe do të habiteni pa fund.

Emma Watsoon
Reese Witherspoon
13. Matt Damon
12. Ryan Reynolds
11. Misha Collins
10. Melissa McCarthy
9. Kate Walsh
8. Warwick Davis
7. Sofia Vergara
6. Mark Hamill
5. Ben Stiller
4. Natalie Portman
3. Kristen Bell
2. Joseph Gordon-Levitt ‏
1. Chris Pratt

Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë