Futboll

FOTO/ Festa e çmendur e tifozëve të Partizanit për titullin pas derbit

Sapo arbitri Kridens Meta vërshëlleu tri herë për përfundimin e derbit, ku Partizani fitoi 2-1, tifozët e kuq pushtuan fushën e stadiumit “Selman Stërmasi”. Kishin 26 vite që prisnin titullin, ishte një festë e ligjshme, mes entuziazmit dhe lotëve të gëzimit. Tifozët e Partizanit për gati dy orë kanë festuar me beniaminët e tyre, stafin teknik dhe drejtuesit e klubit, siç e tregojnë këto foto…

 

Më Shumë