Jete & Stil

De Niro, Scorsese dhe Al Pacino, sërish bashkë në një film

The Irishman

Netflix ka shpenzuar plot 105 milion dollarë për të blerë të drejtat e tij, e jo më kot , pasi për herë të parë 5 aktorët më të mëdhenj të Hollëood-it bëhen bashkë në një film.

Robert De Niro, Martin Scorsese, Al Pacino, Joe Pesci dhe Harvey Keitel do të luajnë sëbashku në “The Irishman”.

Produskioni pritet të kthehet në filmin më të shumëpritur të shekullit dhe do të jetë i mundur të shihet nga 93 milion ndjekës të kësaj platformë.

Tashmë kanë nisur edhe bisedimet në fillim me De Niron për të vendosur pagesën dhe më pas do të mbyllen kontratat me aktorët e tjerë.

https://www.youtube.com/watch?v=uu1KNOUvzPQ

Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë