Media Galeri

Edhe fëmijët ‘shënjestrojnë’ Vladimir Putinin

Një statujë e presidentit rus Vladimir Putin duke hipur në një tank është shënjestruar nga fëmijët në një shesh lojrash në Central Park, New York. Fëmijët i janë afruar duke i gjuajtur me pistoleta lodër dhe duke i hedhur rërë.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë