Hyr
Anija italiane e mbytur në Sarandë Anija italiane e mbytur në Sarandë

Ekskluzive

Shqiptarët në alarm nga pedofilët pleq- Ju tregojmë tre histori nga 67 denoncime që nga fillimi i vitit

10:29 - 25 Qershor

Gazeta Si - Ngacmimet seksuale dhe veprimet e turpshme me të mitur po tregojnë një realitet të frikshëm. Një trend i tillë shqetësues konfirmohet për Gazetasi.al edhe nga Policia e Shtetit. Sipas burimeve jo…