Media Galeri

Britaniku thyen rekordin Guiness, realizon 69 tatuazhe me lepuj në trup

Nga Gazeta 'Si'- Një britanik tregoi dashurinë e tij për kafshën e tij të preferuar duke thyer një rekord prej 69 tatuazhesh të ndryshme lepujsh në trupin e tij.

Craig Evans, 42 vjeç, tha se bëri tatuazhin e tij të parë të lepurit në vitin 2009 dhe tani ka gjithsej 69 lepuj në krahë, këmbë dhe gjoks.

“Unë e dua estetikën e një lepuri,” tha Evans për rekordet Guinness. “Ata janë krijesa kaq të lezetshme dhe përballja e të bërit diçka kaq të lezetshme si një tatuazh, i cili zakonisht njihet si gjë e një personi të ashpër, është diçka që më pëlqen shumë.”


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë