-----


About: fatjonrupi

Website
Profile

Posts by fatjonrupi:

Rend dhe Ligj

Mësuesja nuk pranoi t’i matej temperatura, grindje banale me mjekun në shkollë

"M'u lag nga shiu", "E kam në xhep"... 4000 gjoba për maskat, por shumë s'kanë kontrata me OSHEE

“Ti ke veshur bluzën time”. Dy motrat rrihen dhe përfundojnë në polici

I moshuari vjedh biçikletën: Isha i pirë, nuk jam hajdut

Hashashi hapur / Të rinjtë e fshehin në kuti shahu, picë, trup apo këpucë

Ka ndodhur

Infektohet me Covid-19 Shefja e Inspektoratit Shtetëror Shëndetësor, Areti Beruka

Rreth 50 gra e fëmijë shqiptarë rikthehen nga Siria sonte

Qarkullonte me armë me vete, arrestohet 22-vjeçari në Vlorë

3 të vdekur dhe 288 raste të reja me Covid-19 në 24 orë

Vrasje dhe pjesëmarrje në organizatë terroriste, OFL shënjestron 2 të tjerë