Ka ndodhur

Vodhi para në marketin ushqimor me armë, arrestohet i riu në Qerret

Gazeta Si - Një 25-vjeçar u arrestua 12 orë pasi kishte vjedhur nën kërcënimin e armës një shumë parash në një market me ushqime në Qerret të Kavajës.

Si rezultat i këtyre veprimeve, brenda 12 orëve, u identifikua, u kap dhe u vu në pranga autori i dyshuar i rastit, shtetasi E. Sh., 25 vjeç, banues në Qerret. Vijon puna për dokumentimin e plotë ligjor të këtij rasti.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë