Ka ndodhur

Vlorë, 59-vjeçarja tenton t’i japë fund jetës duke u lyer me benzinë

Gazeta Si - Një 59-vjeçare nga Vlora, ka tentuar t’i jap fund jetës, pasi është lyer e gjitha me benzinë. Mësohet se gruaja vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe ka tentuar të vetëdigjet.

Si pasojë, është dërguar menjëherë në spital për ndihmë mjekësore. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë