Ka ndodhur

Vlorë, 51-vjeçari nga Kukësi gjendet pa shenja jete në një kanal

Gazeta Si - Një 51-vjeçar me iniciale A.K., me vendbanim në Kukës, është gjetur pa shenja jete në një kanal me ujë në fshatin Alikok të Vlorës.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë