Ka ndodhur

U rrëzua kur po krasiste pemët, humb jetën punonjësi i Bashkisë në Peqin

Gazeta Si- Një 58-vjeçar, punonjës i Bashkisë në Peqin, ka humbur jetën mëngjesin e kësaj të hëne.

Policia thotë se ai ka rënë nga pema gjatë kohë që po krasiste pemët dhe për pasojë ka humbur jetën në lagjen "Xhami". Si pasojë e dëmtimeve, 58-vjeçari ka humbur jetën në spital.

“Rreth orës 09:30, dyshohet se gjatë punës për krasitjen e pemëve në lagjen “Xhami”, është rrëzuar aksidentalisht, punonjësi i bashkisë, shtetasi F. Rr., 58 vjeç, banues në Peqin. Si pasojë e dëmtimeve, ai ka humbur jetën, në spital”, njoftoi policia.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia, e cila ka nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e plota të kësaj ngjarjeje.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë