Ngjarje

Trump dhe kontributi i tij qesharak në Kishë

Presidenti amerikan Donald Trump duke numëruar paratë përpara se të linte 20 dollarë në një kishë në Nevada, Las Vegas. Fotoja është shkrepur gjatë meshës së të dielës, 18 tetor 2020 dhe është bërë virale në internet. Tashmë të gjithë po bëjnë meme në rrjetet sociale për kontributin e tij modest.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë