Ka ndodhur

‘Tempulli’, arrestohet në Elbasan 26-vjeçari i shpallur në kërkim

Gazeta Si - Një 26-vjeçar i shpallur në kërkim të kuadër të opeacionit antidrogë "Tempulli" është arrestuar në Elbasan.

Sipas policisë, mësohet se i riu është kapur në lagjen “28 nëntori”, pasi ishte shpallur në kërkim nga Gjykata e Shkallës së Parë e Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, e cila i ka caktuar masën e sigurisë “arrest në burg”, për veprën penale “prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Vijon puna për lokalizimin dhe kapjen e shtetasve të tjerë të shpallur në kërkim në kuadër të këtij megaoperacioni.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë