Mode

Si të kombinoni pantallonat e bardha

Sezoni i pranverës vjen gjithmonë me shumë ngjyra, por mes tyre mbizotëron edhe bardha.
Veç fustaneve të bardha nuk duhet të mungojnë as pantallonat në koleksionet e veshjeve të pranverës. Vetëm se duhet të gjeni të duhurat dhe të dini t`i kombinoni, pastaj jeni gati të tërhiqni vëmendjen e të gjithëve.

Vajzat e njohura na sjellin kombinimet e tyre të pantallonave të bardha.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë