Ka ndodhur

Shkrumbohet nga flakët një “BMW X5” në Vlorë

Nga Gazeta Si- Një automjet i tipit një “BMW X5” është shkrumbuar flakët në qytetin e Vlorës.

Në të dhënat paraprake thuhet se ky automjet është në pronësi të shtetasit A.S po banues në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë