Ka ndodhur

Sherr në një lokal në Sarandë, plagoset me thikë 43-vjeçari

Gazeta Si - Një 38-vjeçar në Sarandë është shpallur në kërkim nga policia, pasi ka plagosur me thikë 43-vjeçarin S.N., brenda një lokali.

Policia thotë se konflikti mes dy personave ka ndodhur për motive të dobëta, ndërsai plagosuri ndodhet n spital në kujdesin e mjekëve.

Sipas policisë, autori u largua menjëherë nga vendngjarja dhe se po vijon kontrollet, me qëllim kapjen dhe nxjerrjen e tij, përpara përgjegjësisë penale.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë