Mode

Sekretet që ju bëjnë të dukeni me stil

Të gjitha vajzat duan të duken me shumë stil në çdo dalje të tyre, por shpeshherë nuk gjejmë veshjen e duhur për të bërë kombinimin që në duam.

E megjithatë për të gjitha që duan të duken shik dhe tërheqëse, ka disa sekrete që blogerët e modës i zbulojnë.

Nuk është nevoja të shpenzoni para, për të arritur këtë, mjafton një palë vathë, një buzëkuq i ndezur, një çantë ngjyrë e çelur.

Ngjyrat e hapura janë gjithmonë në trend në periudhën e pranverës, dhe nëse dëshironi të dukeni shik, vendosni një aksesor ose zgjidhni një veshje që përshtatet me ngjyrat e pranverës.


Copyright © Gazeta “Si”Më Shumë