Ka ndodhur

Rrufeja godet banesën në Malësi të Madhe dhe shkrumbohet nga zjarri

Gazeta Si - Një banesë 2-katëshe është përfshirë nga flakët mbrëmjen e të hënës në fshatin Grabon të Malësisë së Madhe.

Mësohet se djegia e banesës ka ndodhur për shkak të një rrufeje. Fatmirësisht mësohet se nuk ka persona të lënduar, ndërsa shtëpia është e Zef Gjergj Pllumbaj.

Policia e cila po punon për të zbuluar shkaqet e rënies së këtij zjarri.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë