Ngjarje

Bota në një ditë e treguar me foto

Gazeta “Si” ka përzgjedhur edhe këtë javë fotot më të bukura të ditëve që lamë pas, të cilat paraqesin momentet më pikante, të gëzueshme apo më të dhimbshme nga mbarë bota. E fillojmë udhëtimin tonë rreth botës në Londër, ku një luaneshë i gjuan me “shpullë” partnerit të saj,  e vazhdojmë me festimin e Kurban Bajramit nga besimtarët myslimanë në Mekë dhe Indi, dhe e përfundojmë në Rusi, ku pushuesit janë larë së bashku me elefantët.

 

Më Shumë