Ka ndodhur

Punonjësja konfliktohet me pronarin e hotelit ku punonte dhe i djeg makinën

Gazeta Si - Punonjësja e një hoteli në Ksamil i ka vënë flakën makinës së pronarit të hotelit ku ajo ishte e punësuar.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të premteje pas një konflikti mes tyre.

Policia thotë se rreth orës 09:20, në Ksamil, në garazhin e një hoteli, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta, shtetasja A. B., i ka vënë zjarrin një automjeti të markës “Seat”, në pronësi të shtetasit K. Xh. (pronari i hotelit), banues në Sarandë”, njofton policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e autores së dyshuar.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë