Ka ndodhur

Plagosje me armë zjarri në Pogradec, 27-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital

Nga Gazeta 'Si'-Një 35-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Pogradec, në afërsi të kryqëzimit të Tushemishtit, bën me dije policia.

Dyshohet se ai është qëlluar nga shtetasi me inicialet D.M, 27 vjeç gjatë një konflikti të çastit dhe është dërguar në spital ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Forcat e policisë kanë ngritur pika kontrolli në hyrje-daljet e qytetit për të bërë të mundur kapjen e autorit të dyshuar. Grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë