Ka ndodhur

Plagosja në Pogradec, dy autorët e dyshuar u vetëdorëzuan në polici

Gazeta Si - Ka shkuar në 3 numri i të ndaluarve nga Policia e Pogradecit, në lidhje me plagosjen me armë zjarri e ndodhur mbrëmjen e të premtes për motive të dobëta mes disa të rinjve

Policia njofton se shtetasit D. M., 32 vjeç dhe K. L., 27 vjeç, pas kontrolleve të shumta dhe negociatave me familjarët u vetëdorëzuan në polici dhe u arrestuan. Ndërkohë, shtetasi A. J., i cili mbeti i plagosur, aktualisht ndodhet në spitalin e Traumës.

Gjithashtu, u sekuestruan në cilësinë e provës materiale pistoleta e shtetasit A. J., dhe një revolver me mulli i cili i përket shtetasit K. L.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë