Ka ndodhur

Plagoset me thikë në ambientet e një lokali në Tiranë 32-vjeçari

Gazeta Si - Një plagosje me thikë ka ndodhur në ambientet e një lokali në zonën e Komunës së Parisit në kryeqytet.

Sipas asaj që thuhet në njoftimin e policisë, 30-vjeçari me iniciale F. B. ka plagosur me thikë 32-vjeçarin me inicialet M. I., i cili ka pësuar dëmtime dhe ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë po vijojnë krehjen e zonës për kapjen e autorit të dyshuar dhe grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë