Ka ndodhur

Përplasi policin në Durrës te vijat e bardha, autori shoqërohet në komisariat

Gazeta Si - Një punonjës policie është përplasur sot te vijat e bardha në qytetin e Durrësit. Ai ka marrë ndihmën e nevojshme mjekësore në spital, kurse autori i ngjarjes është shoqëruar menjëherë në komisariat.

“Rreth orës 18:35, në lagjen nr.8, përpara ambienteve të Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, automjeti me drejtues shtetasin A.F., ka përplasur shtetasin M.A. punonjës policie në Komisariatin e Policisë Durrës, i cili ishte duke kaluar në vijat e bardha për këmbësorët.

Punonjësi i Policisë, shtetasi M.A. ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, ndërkaq, drejtuesi i automjetit, shtetasi A.F. është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Durrës, për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, - thuhet në njoftimin e policisë.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë