Ka ndodhur

Përndiqte dhe dhunonte 23-vjeçaren, arrestohet i riu në Shkodër

Një 29-vjeçar është arrestuar në Velipojë të Shkodrës, pasi ka dhunuar fizikisht një 23-vjeçare dhe babain e saj. Sipas policisë, D.J., banues në lagjen “Qemal Stafa” në Sgkodër, ka përndjekur të renë me iniciale U.Rr., të cilën e ka dhunuar dhe ka tentuar ta marrë me forcë, duke e goditur fizikisht.

Policia thotë se i riu ka dhunuar gjithashtu edhe babain vajzës, R.Rr., 60 vjeç, banues në lagjen “Qemal Stafa”.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë