Euro2024

Një ndër rivalet e Shqipërisë në kualifikuese zbret në fushë kundër Portugalisë, dy sfidat e sotme në Europian

Raundi i parë i grupeve në Europian do të mbyllet me dy ndeshjet që do të luhen ditën e sotme.

Në orën 18:00 Turqia do të përballet me Gjeorgjinë dhe në orën 21:00 Portugalia me Çekinë.

Të dyja ndeshjet janë të vlefshme për grupin F.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë