Ka ndodhur

Merr flakë apartamenti në zonën e Astirit (Video)

Nga Gazeta Si- Një apartament në një pallat në zonën e Astirit është përfshirë nga flakët. Ende nuk dihen detaje në lidhje me shkaqet e zjarrit. Nga videot e siguruara nga Gazetasi.al shihet flakët dhe tymi që dalin nga banesa që është përfshirë nga zjarri. Zjarrfikësja ndodhet në vendngjarje.


Copyright © Gazeta “Si”


Më Shumë